Agenda del Cap de Setmana

0
171
Categoria Equip Local Equip Visitant       Data Joc Instal·lació
C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL JET ROSA BARÇA CBS GRANA 66 64 29/11/2017 20:00 POLIESPORTIU CAN JOFRESA
C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT SEGLE XXI BARÇA CBS A 59 48 29/11/2017 20:00 DIRECCIO GRAL. DE L’ESPORT
C.T. PRE-MINI FEM. U.E. CLARET A BARÇA CBS BLAU     01/12/2017 18:45 COL·LEGI CLARET
C.T. PRE-MINI MASC. AXA PUIG PEDROL-CBS BLAU U.E. CLARET B     02/12/2017 9:00 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.T. PRE-MINI FEM. BARÇA CBS GRANA CLUB BASQUET IGUALADA     02/12/2017 9:00 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.T. MINI FEM. A.E.S.E. BARÇA CBS GRANA     02/12/2017 9:30 PISTA GASOMETRO
C.T. PRE-MINI FEM. VEDRUNA GRACIA BARÇA CBS BLAU     02/12/2017 9:30 ESCOLA VEDRUNA – GRACIA
C.T. MINI FEM. JOVENTUT BADALONA FEM BARÇA CBS BLAU     02/12/2017 10:00 MAGIC BADALONA
C.T. PRE-MINI FEM. CLUB NATACIO SABADELL A BARÇA CBS A     02/12/2017 10:15 PAVELLO LES NAUS
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO AUTOCARS 6-CBS BLAU BASQUET MOLINS     02/12/2017 10:45 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.T. MINI MASC. CLINICA ABAD – CBS A CB MOLLET – A     02/12/2017 10:45 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.T. MINI MASC. ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLA B AXA PUIG PEDROL – CBS B     02/12/2017 11:00 PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
C.T. PRE-MINI MASC. U.B. SANT ADRIA VERMELL LET’S PARTY BCN     02/12/2017 11:15 SANT GABRIEL SANT ADRIA
C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA BLANC LET’S PARTY BCN     02/12/2017 12:30 LLUISOS DE GRACIA
C.C. CADET FEM. PREFERENT BARÇA CBS A FEMENI SANT ADRIA A     02/12/2017 13:15 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY BASQUET SAMA VILANOVA FINQUES MIRABET-CBS BLAU     02/12/2017 16:00 C.E.M. ISAAC GALVEZ
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. A.E.S.E. A BARÇA CBS B     02/12/2017 17:45 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
C.T. INFANTIL FEM. NIVELL A BARÇA CBS A TGN BÀSQUET     02/12/2017 17:45 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
COPA CATALUNYA MASCULINA MERCHANSERVIS CBS CEB GIRONA CITYLIFT A     02/12/2017 20:00 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ARACENA AEC COLLBLANC BARÇA CBS BLAU     03/12/2017 9:00 PAV. MUNICIPAL FUM D’ESTAMPA
C.T. INFANTIL FEM. BARÇA CBS GRANA B.C. TECLA SALA     03/12/2017 9:00 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.T. CADET FEM. PROMOCIO BARÇA CBS GROC CB PRAT-MONTIBELLO B     03/12/2017 9:00 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.T. INFANTIL FEM. C.E.J. L’HOSPITALET B BARÇA CBS BLAU     03/12/2017 10:45 POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CLINICA ABAD-CBS BLAU CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT B     03/12/2017 10:45 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL BARÇA CBS GRANA SEDIS ESQUITX     03/12/2017 12:30 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.B. L’HOSPITALET B C.B. SANTFELIUENC GROC     03/12/2017 12:45 NOU PAVELLO DEL CENTRE
C.T. INFANTIL MASC. NIVELL A CLINICA ABAD-CBS A  TGN BÀSQUET CLUB     03/12/2017 16:00 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. SANT GERVASI OPTICA FELIU-CBS A     03/12/2017 16:00 ESCOLA SANT GERVASI
C.T. PRE-INFANTIL FEM. EKKE CB LLEIDA A BARÇA CBS     03/12/2017 17:15 PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL BARÇA CBS BLAU C.E.J. L’HOSPITALET A     03/12/2017 17:45 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
C.C. CADET MASC. PREFERENT CB GRANOLLERS 1 AUTOCARS 6-CBS A     03/12/2017 19:00 PAVELLO C.B. GRANOLLERS
CC SOTS-25 MASCULI REST. NUEVA OLA-CBS B CE.THAU     03/12/2017 19:30 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 BARÇA CBS AÑARES RIOJA ISB     06/12/2017 18:00 PALAU JUAN CARLOS NAVARRO

Deixa un comentari