Partits del Cap de Setmana

0
162
Data JocEquip LocalEquip VisitantInstal·lacióCategoria
04/10/2019 19:15SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ BBARÇA CBS BPAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIACADET FEM. PREFERENT
05/10/2019 09:00BASQUET MOLINSBARÇA CBS GRANAPAVELLO MUNICIPAL MOLINS REIMINI FEM.
05/10/2019 09:00C.B. SANTFELIUENC CS.E.  SANT  JOAN  DE  MATA  CPALAU JUAN CARLOS NAVARROMINI MASC.
05/10/2019 09:00ESCOLA CBS-FC.E.B. PALLEJÀPALAU JUAN CARLOS NAVARROPRE-MINI FEM.
05/10/2019 09:00JOVIAT ABARÇA CBS APAVELLO ESCOLA JOVIATMINI FEM.
05/10/2019 09:30SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ BBARÇA CBS BPAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIAINFANTIL FEMENI PREFERENT
05/10/2019 10:45BARÇA CBS AC.B. CORNELLÀPALAU JUAN CARLOS NAVARROPRE-MINI FEM.
05/10/2019 10:45BARÇA CBS BBF VILADECANS APALAU JUAN CARLOS NAVARROMINI FEM.
05/10/2019 10:45C.B. SANTFELIUENC AJAC SANTS APALAU JUAN CARLOS NAVARROMINI MASC.
05/10/2019 10:45IGUANA GROUP BBA 2006C.B. SANTFELIUENC BCOMPLEX ESPORTIU CAN VINADERINFANTIL MASC. PROMOCIO
05/10/2019 12:00C.B. GAVÀ 05C.B. SANTFELIUENC BPAVELLO CAN TINTORECADET MASCULI 1R. ANY
05/10/2019 12:00U.E. MATARÓ-MAF- ALLEBARÇA CBS BLAUCENTRE CATOLIC MATAROMINI FEM.
05/10/2019 12:15BÀSQUET LLORBARÇA CBS GRANAE.E. LLORCADET FEM. PROMOCIO
05/10/2019 12:30BARÇA CBS AVILASSAR-GRANOLLERSPALAU JUAN CARLOS NAVARROINFANTIL FEMENI PREFERENT
05/10/2019 12:45SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ BBARÇA CBS BPAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIAJUNIOR FEM. PREFERENT
05/10/2019 16:00C.B. SANTFELIUENC BCOALCI – CB SANT JOSEP BPALAU JUAN CARLOS NAVARROJUNIOR MASC. PREFERENT
05/10/2019 16:00CBF CERDANYOLA ABARÇA CBS BPARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERACADET FEM. PREFERENT
05/10/2019 16:00LIMA-HORTA BÀSQUET ABARÇA CBS APAVELLO  VIROLAIJUNIOR FEM. PREFERENT
05/10/2019 18:00C.B. SANTFELIUENC ACLUB JOVENTUT BADALONAPALAU JUAN CARLOS NAVARROJUNIOR MASC. PREFERENT
05/10/2019 19:45BARÇA CBS BCBTARRAGONAPALAU JUAN CARLOS NAVARROSEGONA CATEGORIA FEM.
06/10/2019 09:00C.B. SANTFELIUENC BBC SANT JOAN DESPÍ ‘B’PALAU JUAN CARLOS NAVARROMINI MASC.
06/10/2019 09:00CLUB JOVENTUT BADALONA 1C.B. SANTFELIUENC APALAU D’ESPORTS DE BADALONAINFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL
06/10/2019 09:00ESCOLA CBS-MSESE CPALAU JUAN CARLOS NAVARROPRE-MINI MASC.
06/10/2019 09:30A.E.S.E. ABARÇA CBS BLAUPOLIESPORTIU SANTA EULALIAJUNIOR FEM. INTERTERRIT.
06/10/2019 10:45BARÇA CBSCB VILADECANS VERDPALAU JUAN CARLOS NAVARROPRE-INFANTIL FEM.
06/10/2019 10:45BARÇA CBS BLAUC.B. PRAT-MONTIBELLOPALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET FEM. PROMOCIO
06/10/2019 11:30COALCI – CB SANT JOSEP BC.B. SANTFELIUENC AC.P. SANT JOSEP BADALONAPRE-MINI MASC.
06/10/2019 12:30C.B. SANTFELIUENC ATRANSVISA – CB IGUALADA APALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET MASCULI INTERTERRITORIAL
06/10/2019 16:00BARÇA CBS ABASKET ALMEDA 1PALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET FEM. PREFERENT
06/10/2019 17:45CB LA MERCÈC.B. SANTFELIUENC CINSTAL.ESP.MPALS. MARTORELLJUNIOR MASC. NIVELL A
06/10/2019 18:00C.B. SANTFELIUENC AVEDRUNA GRÀCIA APALAU JUAN CARLOS NAVARROPRIMERA CATEGORIA MASC.
06/10/2019 19:00BARÇA CBS GRANABÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFBCEIP NADALTERCERA CATEGORIA FEM. B
06/10/2019 19:45C.B. SANTFELIUENC BU.E. CLARET BPALAU JUAN CARLOS NAVARROTERCERA CATEGORIA MASC.

Deixa un comentari