Partits del Cap de Setmana

0
135
Data JocEquip LocalEquip VisitantInstal·lacióCategoria
11/10/2019 18:30SANT ADRIÀ BBARÇA CBS BLAUPAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIAMINI FEM.
12/10/2019 09:00BARÇA CBS AC.E. SANT NICOLAU GRANAPALAU JUAN CARLOS NAVARROMINI FEM.
12/10/2019 09:00C.B. SANTFELIUENC ACLUB JOVENTUT BADALONA 1PALAU JUAN CARLOS NAVARROPRE-MINI MASC.
12/10/2019 09:00C.E.B. PALLEJÀESCOLA CBS-MPAV. MUNICIPAL PALLEJAPRE-MINI MASC.
12/10/2019 10:30C.E.B. PALLEJÀC.B. SANTFELIUENC BPAV. MUNICIPAL PALLEJAMINI MASC.
12/10/2019 10:45C.B. SANTFELIUENC AJAC SANTS APALAU JUAN CARLOS NAVARROINFANTIL MASCULI INTERT
12/10/2019 10:45CBSAPSC.B. SANTFELIUENC CPISTA POL. 3 XEMENEIESMINI MASC.
12/10/2019 11:00CB SANT JUSTBARÇA CBSPAVELLO MUNICIPAL PRE-INFANTIL FEM.
12/10/2019 11:45BÀSQUET LLOR BC.B. SANTFELIUENC CE.E. LLORCADET MASC. PROMOCIO
12/10/2019 12:30BF VILADECANS BBARÇA CBS BLAUATRIUM VILADECANSCADET FEM. PROMOCIO
12/10/2019 13:00TEMPLE – U.E. HORTA 08C.B. SANTFELIUENC AU.E. HORTAMINI MASC.
12/10/2019 16:00BARÇA CBS GRAN CANARIAPALAU JUAN CARLOS NAVARROLF2
12/10/2019 16:00CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA ABARÇA CBS AINSTALACIONS G.E.I.E.G.INFANTIL FEMENI PREFERENT
12/10/2019 17:45BARÇA CBS BJOVIAT APALAU JUAN CARLOS NAVARROINFANTIL FEMENI PREFERENT
12/10/2019 17:45CB IPSI AC.B. SANTFELIUENC APOLIESPORTIU IPSIPRIMERA CATEGORIA MASC.
12/10/2019 18:15BASKET ALMEDABARÇA CBS APAVELLO ALMEDAJUNIOR FEM. PREFERENT
12/10/2019 19:30BARÇA CBS BTGN BÀSQUET 04APALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET FEM. PREFERENT
12/10/2019 21:15C.B. SANTFELIUENC BBASKET ALMEDA 1PALAU JUAN CARLOS NAVARROJUNIOR MASC. PREFERENT
13/10/2019 09:00BARÇA CBS GRANAEEM CASTELLVÍ DE LA MARCAPALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET FEM. PROMOCIO
13/10/2019 09:00C.B. SANTFELIUENC BBC SANT JOAN DESPÍ ‘A’PALAU JUAN CARLOS NAVARROINFANTIL MASC. PROMOCIO
13/10/2019 09:30CB VILADECANS BARÇA CBS GRANAPODIUM VILADECANSESPORTSTERCERA CATEGORIA FEM. B
13/10/2019 10:45BARÇA CBS BLAUSESE APALAU JUAN CARLOS NAVARROMINI FEM.
13/10/2019 10:45C.B. SANTFELIUENC CBÀSQUET LLORPALAU JUAN CARLOS NAVARROJUNIOR MASC. NIVELL A
13/10/2019 12:30C.B. SANTFELIUENC BSALLE PLOMS REUS VERDPALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET MASCULI 1R. ANY
13/10/2019 12:30FEMENÍ OSONABARÇA CBS BPAV. CASTELL D’EN PLANESJUNIOR FEM. PREFERENT
13/10/2019 16:00C.B. CORNELLÀ ABARÇA CBS BPAV. MUNICIPAL CORNELLAMINI FEM.
13/10/2019 16:00C.B. SANTFELIUENC AEL CARME BÀSQUETPALAU JUAN CARLOS NAVARROCADET MASCULI INTERT
13/10/2019 16:00FEMENI SANT ADRIÀ ABARÇA CBS ASANT GABRIEL SANT ADRIAPRE-MINI FEM.
13/10/2019 17:45BÀSQUET NOU BARRIS AC.B. SANTFELIUENC BPOLIESPORTIU VALLDAURATERCERA CATEGORIA MASC.
13/10/2019 18:00C.B. SANTFELIUENC ACB GRANOLLERS 1-LA MUTUAPALAU JUAN CARLOS NAVARROJUNIOR MASC. PREFERENT
13/10/2019 19:15CB SANT JUSTBARÇA CBS BPAVELLO MUNICIPAL SEGONA CATEGORIA FEM.
13/10/2019 19:45BARÇA CBS BLAUC.B. SANT JOSEP OBRERPALAU JUAN CARLOS NAVARROJUNIOR FEM. INTERTERRIT.
15/10/2019 20:15CEJ L’HOSPITALET ABARÇA CBS APOLIESP. MUNICIPALCADET FEM. PREFERENT

Deixa un comentari