Partits del Cap de Setmana

0
567
Data JocEquip LocalEquip VisitantInstal·lacióCategoria
25/02/2020 19:45U.E. MATARÓ-CAFBARÇA CBS APALAU D’ESP. JOSEP MORA MATAROC.C. CADET FEM. PREFERENT
29/02/2020 09:00BARÇA CBS AC.B. CORNELLÀ PALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. PRE-MINI FEM.
29/02/2020 09:00BASQUETBOLITZA’T CBSBQ MANYANET MOLINS PALAU JUAN CARLOS NAVARROPRE-MINI FEMENI E.
29/02/2020 09:00LA MIRANDA CBSESCOLA LLOR CPALAU JUAN CARLOS NAVARROPRE-MINI FEMENI E.
29/02/2020 09:30BF VILADECANS AESCOLA CBS-FATRIUM VILADECANSC.T. PRE-MINI FEM.
29/02/2020 09:30LLUÏSOS DE GRÀCIA BESCOLA CBS-MLLUISOS DE GRACIAC.T. PRE-MINI MASC.
29/02/2020 10:30CBF CERDANYOLA ABARÇA CBS APARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERAC.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT
29/02/2020 10:45BÀSQUET SAMÀC.B. SANTFELIUENC BC.E.M. ISAAC GALVEZC.T. MINI MASC.
29/02/2020 10:45C.B. SANTFELIUENC AC.B. L’HOSPITALET APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI MASC.
29/02/2020 10:45C.B. SANTFELIUENC CELS MONJOS BCPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI MASC.
29/02/2020 10:45CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.B. SANTFELIUENC ALA PINEDA – PAVELLÓ MUNICIPALC.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
29/02/2020 11:00BARÇA BC.B. SANTFELIUENC ACIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPERC.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL
29/02/2020 12:00CB. LLINARSBARÇA CBS GRANAPAVELLO MUNICIPAL LLINARSC.T. CADET FEM. PROMOCIO
29/02/2020 12:00CENG AUTOXAMI VERMELLBARÇA CBS BLAUPAVELLO D’ESPORTS D’ARTESA DE SEGREC.T. MINI FEM.
29/02/2020 12:30BARÇA CBS BSESE APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI FEM.
29/02/2020 12:30C.B. SANTFELIUENC AJAC SANTS BARCELONA APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. PRE-MINI MASC.
29/02/2020 13:00BF VILADECANS ABARÇA CBS AATRIUM VILADECANSC.T. MINI FEM.
29/02/2020 16:00UNIGIRONA ABARÇA CBS BINSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONAC.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT
29/02/2020 16:00MANYANET SANT ANDREUBARÇA CBS BLAUCOL·LEGI JESUS Mª I JOSEPC.T. CADET FEM. PROMOCIO
29/02/2020 19:15PUJOL CB MOLLERUSSAC.B. SANTFELIUENC APAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSAC.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
29/02/2020 19:45BARÇA CBS BBASKET ALMEDA 2PALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. CADET FEM. PREFERENT
29/02/2020 21:30BARÇA CBS BLAUC.E. SANT NICOLAU 2PALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
01/03/2020 09:00BARÇA CBS GRANAC.B. MANYANET LES CORTSPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI FEM.
01/03/2020 09:00C.B. SANTFELIUENC CAEC COLLBLANC BPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. CADET MASC. PROMOCIO
01/03/2020 09:15C.B. PRATC.B. SANTFELIUENC BCEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETSC.C. CADET MASCULI 1R. ANY
01/03/2020 10:45BARÇA CBSC.B. VILASSAR DE MARPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. PRE-INFANTIL FEM.
01/03/2020 10:45C.B. SANTFELIUENC BC.B. CABRERAPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
01/03/2020 11:00C.B. L’HOSPITALET BC.B. SANTFELIUENC BNOU PAVELLO DEL CENTREC.C. JUNIOR MASC. PREFERENT
01/03/2020 11:15C.N. SABADELL ABARÇA CBS ACN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)C.C. CADET FEM. PREFERENT
01/03/2020 12:15CB GRANOLLERS C.B. SANTFELIUENC APAVELLO C.B. GRANOLLERSC.C. JUNIOR MASC. PREFERENT
01/03/2020 12:30C.B. SANTFELIUENC CBÀSQUET SITGES APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
01/03/2020 16:00A.E. L’ESQUITX ST. SADURNÍBARÇA CBS GRANAPAV. MUNICIPAL SANT SADURNIC.C. TERCERA CATEGORIA FEM. B
01/03/2020 16:00BARÇA CBS BFEMENÍ OSONAPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. JUNIOR FEM. PREFERENT
01/03/2020 17:45NOU BÀSQUET OLESA ABARÇA CBS BPAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESAC.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
01/03/2020 17:45S.E.  SANT  JOAN  DE  MATAC.B. SANTFELIUENC BINSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGESC.C. TERCERA CATEGORIA MASC.

Deixa un comentari