Partits del Cap de Setmana

0
144
Data JocEquip LocalEquip VisitantInstal·lacióCategoria
10/03/2020 19:30BASKET ALMEDA 1BARÇA CBS APAVELLO ALMEDAC.C. CADET FEM. PREFERENT
11/03/2020 21:00BARÇA CBS ASEGLE XXIPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. JUNIOR FEM. PREFERENT
11/03/2020 21:15AEC COLLBLANC ABARÇA CBS BPAV. MUNICIPAL FUM D’ESTAMPAC.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
14/03/2020 09:00BARÇA CBS BLAUBASQUET FEMENI CORNELLA APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
14/03/2020 09:00EL CÍRCOLBARÇA CBS BPOLIESPORTIU CASAGEMASC.T. MINI FEM.
14/03/2020 09:30NEOPEQUES – CB SANT JUST BC.B. SANTFELIUENC CPAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUAC.T. MINI MASC.
14/03/2020 10:00BQ MANYANET MOLINS VITALDENTLA MIRANDA CBSCOL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGELPRE-MINI FEMENI E.
14/03/2020 10:15C.B. SANTFELIUENC AU.E. CLARET ACEIP NADALC.T. PRE-MINI MASC.
14/03/2020 10:30JAC SANTS BARCELONA AC.B. SANTFELIUENC ACENTRE ESPORTIU LA BORDETAC.T. MINI MASC.
14/03/2020 10:30U.E. MATARÓ-PMAF- ALLEBARÇA CBS ACENTRE CATOLIC MATAROC.T. PRE-MINI FEM.
14/03/2020 10:45JOVIAT ABARÇA CBS BCOMPLEX VELL CONGOSTC.C. CADET FEM. PREFERENT
14/03/2020 11:00CB VILADECANS ESCOBOL VERDBASQUETBOLITZA’T CBSCOL.LEGI SANT GABRIELPRE-MINI FEMENI E.
14/03/2020 11:15C.B. SANTFELIUENC AMARISTES ADEMARPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
14/03/2020 11:30C.B. SANTFELIUENC BSAMC-BASKET ALMEDACEIP NADALC.T. MINI MASC.
14/03/2020 12:30AEC COLLBLANCBARÇA CBS GRANAPAV. MUNICIPAL FUM D’ESTAMPAC.T. CADET FEM. PROMOCIO
14/03/2020 12:45ESCOLA CBS-MB.C. TECLA SALA BCEIP NADALC.T. PRE-MINI MASC.
14/03/2020 12:45SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ ABARÇA CBS APAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIAC.C. CADET FEM. PREFERENT
14/03/2020 16:00BARÇA CBSCENTRE CATÒLIC L’HCEIP NADALC.T. PRE-INFANTIL FEM.
14/03/2020 16:00BARÇA CBS AC.N. SABADELL APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI FEM.
14/03/2020 16:00BARÇA CBS BLAUSNATTS SHARP SANT ADRIÀ BPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI FEM.
14/03/2020 16:00BARÇA CBS GRANABÀSQUET PÀLCAMPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.T. MINI FEM.
14/03/2020 16:00COALCI – CB SANT JOSEP BC.B. SANTFELIUENC BC.P. SANT JOSEP BADALONAC.C. JUNIOR MASC. PREFERENT
14/03/2020 17:30BARÇA CBS BLAULLUÏSOS DE GRÀCIA BCEIP NADALC.T. CADET FEM. PROMOCIO
14/03/2020 18:00C.B. GAVÀ 1C.B. SANTFELIUENC APAVELLO CAN TINTOREC.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
14/03/2020 19:45BARÇA CBS BBASKET ALMEDA GROCPALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT
14/03/2020 19:45BASKET ALMEDA 2C.B. SANTFELIUENC BPAVELLO ALMEDAC.C. CADET MASCULI 1R. ANY
14/03/2020 21:30BARÇA CBS AC.N. SABADELL APALAU JUAN CARLOS NAVARROC.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT
15/03/2020 11:15C.B. SANTFELIUENC CLLUÏSOS DE GRÀCIA BPAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILAC.T. CADET MASC. PROMOCIO
15/03/2020 12:30LLUÏSOS DE GRÀCIAC.B. SANTFELIUENC BLLUISOS DE GRACIAC.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
15/03/2020 12:30VILASSAR-GRANOLLERSBARÇA CBS BPAVELLO MUNICIPAL GRANOLLERSC.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT
15/03/2020 13:00C.B. SANTFELIUENC ATGN BÀSQUET 06APAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILAC.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL
15/03/2020 17:45JOVENTUT LES CORTSC.B. SANTFELIUENC BINST.MUNICIPALS ILLA DIAGONALC.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
15/03/2020 19:30SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANCC.B. SANTFELIUENC CPAVELLO JOAN MARQUESC.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
16/03/2020 18:30C.B. PEDAGOGIUMESCOLA CBS-MPAV. MPAL. JOSEP COMELLASC.T. PRE-MINI MASC.
COMPARTIR
Article anteriorResultats del cap de Setmana
Article següentComunicat del Club

Deixa un comentari